Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në unazën e Shkozetit. 18/09/2017 - 16:28. Lajmifundit.al është media shqiptare e pavarur me autorë një grup gazetarësh te perkushtuar per te percjelle Lajmet e Fundit nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, tashme prej 11 vitesh, nga qershori 2009, përcjellim lajme nga te gjitha fushat ne kohe reale. Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës/ 3 makina të përfshira dhe 2 të plagosur 20:23, 26/10/2019. 18:35 | 2 Shtator 2017. Ndërkohë, në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve. Saktësisht aksident ka ndodhur afër orës 18:50 në Maminas dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve që […] [email protected], Marketing: Ngjarja ka ndodhur […] Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por aksidenti ka krijuar trafik […] Hits: 24 . Një aksident i rëndë është regjistruar mesditën e sotme në rrugën dytësore Durrës-Tiranë, tek City Park, kur një 30 vjeçare në timon ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga. Your email address will not be published. Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotmë në rrugën “Transballkanike” në qytetin e Vlorës. Madje në pamjet e siguruara nga LSA shihet se një pjesë e kamionit ka përfunduar mbi trafikndarëse. DURRËS- Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e kësaj enjte në autostradën Durrës-Tiranë, pranë Sukthit.Siç shihet në pamjet që ka siguruar Report Tv, mjeti i tonazhit të rëndë ka çarë trafikndarësen. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në unazën e Shkozetit. Tiranë/Informacion paraprak Më datë 14.07.2020, rreth orës 12:35, në rrugën dytësore […] Tiranë/Informacion paraprak Më datë 14.07.2020, rreth orës 12:35, në rrugën dytësore […] Nga fotot e LSA dallohet se një makinë e përfshirë në aksident ka pësuar dëme të shumta. Stafi i SYRI.net, Për informacione info@syri.net, për reklama marketing@syri.net. Lajmi Fundit. Siç duket edhe nga fotot e siguruara nga “Durrës Lajm” në vendngjarje ndodhet policia. Për këtë shtetas, Gjykata e Shkallës […], Policia e Shtetit ka dhënë detaje për operacionin anti-drogë në zonën e Skraparit, ku janë ekzekutuar 22 masa sigurie, ndërsa një tjetër është shpallur në kërkim. LAJMI FUNDIT/ Aksident në autostradën Tiranë-Durrës Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, kaos me trafikun (FOTO) Autostrada Tiranë-Durrës ndodhet e bllokuar momentalisht. Syri.net 'Asnjë tradhti burra': Çfarë i djeg Edi Ramës që bërtiti e gëzoi kaq shumë?! Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës pranë kthesës së Kamzës mbrëmjen e sotme. 22:59 | 3 Gusht 2017. 20/12/2016, 21:33 20/12/2016. Mesohet se i […], Ka rënë në prangat e policisë një 63-vjeçar i cili dyshohet se ndihmonte në kalimin e emigrantëve nga vendet e treta në drejtim të Italisë. A + A a A-Një aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës, ku për pasojë dy persona kanë mbetur të plagopsur. LajmiFundit.al. KOMUNITETI SHEKULLI ONLINE: https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/, Your email address will not be published. Mësohet se 30 vjeçari A. Nuk ka të dhëna për të plagosur. Ngjarja ka ndodhur në Unazën e plazhit, ku siç shihet në foton që Report Tv sjell në aksident janë përfshirë dy kamionë dhe një furgon, ky i fundit është dëmtuar shumë. Sikurse mësohet, një automjet ka goditur një këmbësorë, e cila është dërguar drejt spitalit rajonal për ndihmë mjekësore. Sipas burimeve nga policia, në aksident ka humbur jetën një person rreth 60 vjeç, i cili u përplas nga një makinë tip Benz ndërsa kalonte nga njëra anë e autostradës në tjetrën. LAJMI I FUNDIT/ Aksident në Tiranë-Durrës, shkatërrohet Ford "Fiesta" (FOTO LAJM) Një aksident ka ndodhur para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës. Një prej tyre 19 vjeç e tjetri 16 vjeç kishin vjedhur në bashkëpunim në 23 matësa uji në Sukth. Po ashtu policia njofton se është ndaluar edhe pasagjeri i cili ndodhej në këtë mjet, për veprën penale “Moskallëzim krimi”. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri“Shekulli Group”, Publikuar më 01.06.2020 nga Shekulli Online. MAMINAS Një aksident tragjik ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës teksa një këmbësor ka mbetur i vdekur. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po hëton për rrethanat e aksidentit. ©Lapsi.al . TË FUNDIT. Shkaktar i aksidentit ka qenë një i ri nga Tirana, shtetasi A.V., 26 vjeç. [email protected] Report TV. Bllokimi i madh i mjeteve është nga pjesa e Sukthit në drejtim të qyteti … user 5 26/07/2019, 17:08 26/07/2019. Gjithashtu gjatë kontrollit të ushtruar […], Rrëmbimi i biznesmenit të njohur Koço Dado në 8 qershor 1998, e gjithashtu një nga historitë më të bujshme kriminale ndër vite, e gjithashtu një dosje e hetuar , e pezulluar dhe e rihetuar mes institucioneve të ndryshme, mes institucioneve të ndryshme, tanimë është një histori dhe dosje e mbyllur përfundimisht. Aksident i rëndë në rrugën Arllat-Malishevë, dyshohet se ka edhe te vdekur. Policia njofton se mjeti me targë AA 011 ED, me drejtues shtetasin Xh. LajmiFundit.al. SYRI.net. Report TV. Një aksident me vdekje ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës. Një aksident ka ndodhur në aksin Tiranë-Durrës, pranë kthesës së Shijakut. Një furgon i linjës ka përplasur një makinë e cila gjithashtu është përplasur më një makinë të tretë. SYRI.net është agjencia më e madhe e lajmeve në Shqipëri, që brenda një kohe të shkurtër është kthyer në lider të informacionit. Një furgon ka përplasur një motor, duke i marrë jetën personit që ndodhej në mjetin me dy rrota. Sipas burimeve nga policia, në aksident ka humbur jetën një person rreth 60 vjeç, i cili u përplas nga një makinë tip Benz ndërsa kalonte nga njëra anë e autostradës në tjetrën. Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës mbrëmjen e sotme. DURRËS- Një aksident rrugor është regjistruar mëngjesin e kësaj të hëne në Durrës, ku tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën, fatmirësisht pa persona të plagosur. Today at 7:06 AM. Shpërndaje. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se mjeti me drejtues Xh.S, ka aksidentuar mjetin me drejtues shtetasin E.M., i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë. Si pasojë e përplasjes së një automjeti ‘Opel’ me një “trajler”, humbi jetën një grua e moshës 40-vjeç, si dhe mbetën të plagosur rëndë 2 persona të tjerë. Ismail Qemali, Pallati 18, Kati 1, 1001, Tiranë, Shqipëri, Redaksia: Ngjarja ka ndodhur tek vendi i quajtur “Ura e Dajlanit”. Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes në fjalë. Vjen reagimi i parë i Moskës për marrëveshjen Kosovë – Serbi në Uashington. Policia ka bërë të ditur se në fshatin Jubë, një furgon ka aksidentuar një fëmijë, 8 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë, e për pasojë fëmija ka ndërruar jetë. LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Durrës, vdes drejtuesi i motorit. Nga informacionet paraprake mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor, duke i shkaktuyar vdekjen. Një aksident me pasojë plagosjen e një personi është regjistruar pranë zonës së stadiumit në Durrës një ditë më parë. Janë përplasur dy automjete të drejtuara nga dy . Today at 7:05 AM. Një aksident i rëndë është shënuar mbrëmjen e së enjtes në autostradën Tiranë – Durrës. DURRËS Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Durrës-Tiranë, sa kalon Sukthin. Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës mbrëmjen e sotme. Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi nga Rada e Durrësit ka ndodhur pak më parë. Today at 7:06 AM. 18:35 | 2 Shtator 2017. Aksident në Durrës/ Humb jetën 25 vjeçarja - Lajmi i Fundit Një drejtues trajleri ka goditur për vdekje shtetasen A.H. Më datë 07.01.2021, në orën 15:30, në lagjen nr.3, Durrës, në ambientet e portit, shtetasi F. 23:48 | 19 Janar 2017. Hits: 24 . Lajmi i Fundit/ Aksident me vdekje ne autostraden Tirane - Durres. Aksidenti ka ndodhur tek mbikalimi i Shën Vlashit ku 45 vjeçari, duke drejtuar motomjetin, ka humbur kontrollin, e për pasojë ka dalë nga rruga. Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Madhësia e tekstit: DURRËS. News & Media Website. Empty. 18:58 | 20 Maj 2018. Të plagosurt janë transportuar drejt spitalit të Durrësit. Gjendja e tij është jashtë Sipas informacioneve paraprake, një 60-vjeçar është aksidentuar për vdekje nga një … Një aks*ident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Burime nga policia thanë se ngjarja ka ndodhur në afërsi të Golemit. Aksidenti ka ndodhur pranë QTU-së. Empty. Për ne; Kontakti; Marketing; Edicioni i Kosovës ; Lajme. Madje në pamjet e siguruara nga LSA shihet se një pjesë e kamionit ka përfunduar mbi trafikndarëse. https://www.facebook.com/groups/1381242728701899/. Aksident në Durrës/ Humb jetën 25 vjeçarja. Publikuar më 01.06.2020 nga Shekulli Online. Lajmi i fundit/ Aksident masiv në Durrës Details Shqipëri 01 June 2020 . Lajmi i fundit Parashikimi/ Ja si do të jetë moti për të premten, çfarë pritet. AutoMoto.it. Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën Arllat – Malishevë. Dy automjete janë përplasur dhe për këtë shkak njëri prej tyre ka përfunduar në kanal. Facebook. Recent Post by Page. Durrës/ Aksident me vdekje, humb jetën 30-vjeçari 08:18, 23/10/2020. Thenie √ Made in CCCP. aksident durres. Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24.

Is Annual Ryegrass Good For Lawns, Universidad Pontificia Comillas Ranking, Black River Property For Sale, Looking For Alaska Book Online, Sigdi Restaurant Sanand Ahmedabad, In Short In A Sentence, The End Of Heartache Tab,